Kongres SZEF UTRZYMANIA RUCHU 4.0 – Tarnowo Podgórne 3-4.10.2018

Kongres SZEF UTRZYMANIA RUCHU 4.0

W dniach 3-4 października 2018 roku mieliśmy zaszczyt brać udział w konferencji branżowej organizowanej przez Szefa Utrzymania Ruchu, która miała miejsce w Tarnowie Podgórnym. Pan dr inż. Arkadiusz Maciaś wygłosił wykład oraz prowadził warsztat w trakcie konferencji.

Poniżej garść informacji o wydarzeniu:

To unikatowe spotkanie dedykowane działom UR oraz produkcji, które odbyło się dniach 3-4 października 2018 r.

Na Kongresie nastąpiła wymiana doświadczeń oraz umożliwiono zaczerpnięcie inspiracji z praktyk stosowanych w najlepszych zakładach produkcyjnych w kraju. Prelegenci biorący udział w wydarzeniu to praktycy, osoby, których wieloletnia praca w zakładach produkcyjnych może być znakomitą inspiracją do nowych działań, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań oraz wymiany wielu doświadczeń.

Pragniemy wspierać każdego SZEFA Utrzymania Ruchu przy zarządzaniu obszarem Maintenance, dając możliwość pozyskania wiedzy, inspiracji, ale też poznania osób, które na co dzień zmagają się w pracy z podobnymi problemami. Pod lupę bierzemy przemysł 4.0 i co on realnie oznacza dla firm? Czym tak na prawdę jest wszechobecny Industry 4.0? W jaki sposób nowoczesne technologie usprawnią nasze zakłady? Co zyskamy dzięki tym wdrożeniom technologicznym? 

W ramach uczestnictwa każdy miał zapewnione:

  • Dwa dni spotkań ze specjalistami,
  • Przegląd doświadczeń firm produkcyjnych,
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • Wieczór biznesowo – integracyjny.

Więcej szczegółów, program kongresu i lista ekspertów znajduje się na stronie Kongresu Szefa Utrzymania Ruchu

Powrót do poprzedniej strony

, , , , ,