Konferencja Axon Media – Toruń 22.11.2017

Konferencja Axon Media: „Optymalizacja produkcji w branży spożywczej”

Banner konferencji Optymalizacja produkcji w branży spożywczej

W dniu 22 listopada 2017 roku mieliśmy zaszczyt gościć z własnym stoiskiem na konferencji branżowej organizowanej przez Axon Media, która odbyła się w Toruniu. 

Do udziału w konferencji zostaliśmy zaproszeni jako praktycy i eksperci do spraw certyfikacji. Mogliście Państwo przedyskutować z nami  m.in. kwestie właściwego doboru odpowiedniej techniki napędowej, efektywnej integracji czy połączeń, a także skonsultować aspekty prawne m.in. z Panem dr inż. Arkadiuszem Maciaś, a także zapoznać się z ofertą szkoleń firmy PROFEN.

Poniżej garść informacji o wydarzeniu:

Ogólnopolska Konferencja Techniczna „Optymalizacja produkcji w branży spożywczej” to branżowe spotkanie, podczas którego wiodący eksperci przedstawią najlepsze praktyki w optymalizacji i automatyzacji procesu produkcji na podstawie prawdziwych przykładów i wdrożeń. Uczestnictwo w wydarzeniu pozwala poznać najnowsze techniki i światowe technologie nie tylko z zakresu robotyki, ale również Utrzymania Ruchu, bezpieczeństwa i kwestii efektywności energetycznej. 

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym przez Prezydenta Miasta Torunia, Krajową Izbę Gospodarczą, Polską Izbę Opakowań, Krajową Unię Producentów Soków, Związek Polskich Przetwórców Mleka, Polską Federację Producentów Żywności, Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy, Krajową Izbę Gospodarczą „Przemysł Rozlewniczy” oraz Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Więcej szczegółów, program warsztatów i lista ekspertów znajduje się na stronie Axon Media

Zachęcamy do zapoznania się z relacją telewizyjną z konferencji: http://www.tvtorun.net/movie/show?id=14177 (Materiał Axon Media zaczyna się od 5:05 minuty).

Powrót do poprzedniej strony

,